close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

برترین اپلیکیشن‌های سال ۲۰۱۲ برای آیفون و آی‌پد

تبلیغات شما

برترین اپلیکیشن‌های سال ۲۰۱۲ برای آیفون و آی‌پد

135 بار

بازدید

شنبه 25 آذر 1391

اسکار سالانه اپلیکیشن‌ها در آیتونز برگزار شد و طی آن اپل برترین بازی‌ها و برنامه‌های آیفون و آیپد را معرفی کرد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا از نتایج یکی از داغ‌ترین رقابت‌های سال، مطلع شوید.برترین اپلیکیشن‌های آیفون :بهترین برنامه : Action Movie FX

actionmovie.jpg


اسکار سالانه اپلیکیشن‌ها در آیتونز برگزار شد و طی آن اپل برترین بازی‌ها و برنامه‌های آیفون و آیپد را معرفی کرد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا از نتایج یکی از داغ‌ترین رقابت‌های سال، مطلع شوید.برترین اپلیکیشن‌های آیفون :بهترین برنامه : Action Movie FX

actionmovie.jpg

قبلا در نازک صبا آسا این اپلیکیشن را معرفی کرده بودیم، برنامه‌ای فوق العاده که با افکت های شاهکارش به شما اجازه می‌دهد تا اکشن ترین ویدیو های ممکن را خلق نمایید. تنها کافی است تا به مدت ۵ ثانیه از منظره مورد نظر خود فیلم برداری کنید و سپس افکت هایی مانند انفجار موشک و یا تصادف خودرو را به فیلم خود اضافه نمایید. این اپلیکیشن همچنین به عنوان اپلیکیشن تقدیر شده آیپد نیز شناخته شد.
قیمت : رایگان / دانلود از اپ استور

با تقدیر از : Figure

figure.jpg

آیا تا به حال آرزو کرده اید که ای کاش می‌توانستید احساسات خود را در قالب موسیقی بیان کنید ؟ این برنامه این شانس را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بدون کوچکترین دانشی از علم موسیقی، آهنگ مورد نظر خود را بسازید. صدای آماده سازها در این برنامه، محیطی بسیار سرگرم کننده را برای علاقه مندان به موزیک در آیفون شما ایجاد می‌کند.
قیمت : ۰.۹۹ / دانلود از اپ استور

بهترین بازی : Rayman Jungle Run

rayman.jpg

اگر جمعه بازیار را دنبال کرده باشید قطعا با Rayman آشنایی دارید. کاراکتری محبوب که راه خود را از کنسول‌های پلی استیشن و اکس باکس به تلفن‌های همراه باز کرد و توانست تا موفقیت خود را یکبار دیگر بر روی گجت‌های همراه نیز تکرار کند.
قیمت : دانلود از اپ استور

با تقدیر از : Letterpress

letterpass.jpg

یک بازی با لغات که به صورت گروهی با دوستانتان باید انجام بدهید. در این بازی حروف در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد و باید سعی کنید که با ساخت کلمات بیشتر، امتیاز بالاتری را به خود اختصاص دهید.
قیمت : رایگان / دانلود از اپ استور

جادوی عکس و ویدیوVyclone2.png Vyclone : این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد تا صحنه ای را که توسط چند آیفون مختلف فیلم برداری شده است را با هم میکس کنید. تنها کافی است فیلم‌ها را به برنامه بدهید و Vyclone خودش بقیه تنظیمات را انجام داده و در نهایت فیلمی حرفه ای به شما ارائه می‌دهد که گویی توسط یک کارگردان حرفه ای و گروه فیلم برداری اش، از زوایای مختلف، تهیه شده است.
قیمت : رایگان / دانلود از اپ استور

Fuzel2.png Fuzel - Collage : برنامه ای که تصاویر مختلف شما را در قالب یک عکس در می آورد. شما می‌توانید از بین الگوهای فوق العاده این برنامه، نحوه ترکیب شدن تصاویر خود را انتخاب نمایید و با افکت‌های موجود، حال و هوای عکس خود آنطور که دوست دارید رقم بزنید.
قیمت : رایگان / دانلود از اپ استور

groupshot2.png GroupShot : همیشه در عکس‌های گروهی فردی پیدا می‌شود که کل عکس را خراب می‌کند، یا پلک یکی بسته است، یا دهان دیگری باز. این اپلیکیشن راه حلی فوق العاده به شما ارائه می‌دهد. چند عکس گروهی پشت سر هم تهیه کنید، بهترین عکس را انتخاب کنید، آن قسمتی که خراب شده است را مشخص کنید تا برنامه از سایر عکس‌ها، آن قسمت را ترمیم نماید.
قیمت : ۰.۹۹ دلار / دانلود از اپ استور

بازی هایی با سبکی جدیدlili.png Lili : یکی از بازی‌هایی که در کنفرانس اپل نیز به نمایش در آمد. در این بازی در نقش لیلی معماها را حل کنید و از موانع عبور کنید. لیلی علاقه ای به استفاده از خشونت جهت مقابله با دشمنانش ندارد، پس فکر کنید و بهترین گزینه را برای پیروز شدن انتخاب نمایید.
قیمت : ۲.۹۹ دلار / دانلود از اپ استور

slingshot.png SlingShot : این بار از موتور در ماشین ها خبری نیست، بلکه باید با اتصال خود به طناب‌های مسابقه بر روی یخ‌ها لیز بخورید. در مورد این بازی می‌توانید مفصل تر در جمعه بازیار بخوانید.
قیمت : ۰.۹۹ دلار / دانلود از اپ استور

hero3.png Hero Academy نوعی متفاوت از شطرنج که در آن باید با محاسبه قدرت نیروهای خود، آن‌ها را در برابر مهره ها دشمن قرار دهید. شطرنجی که مهره آن انسان‌های فوق‌العاده و دورف‌های پلید هستند. درباره این بازی مفصل‌تر در جمعه بازیار بخوانید.
قیمت : رایگان / دانلود از اپ استور

برترین اپلیکیشن‌های آیپد :بهترین برنامه : Paper

paper.jpg

برنامه‌ای که انقلابی در مبحث طراحی برای آیپد ایجاد کرد. اگر از علاقه مندان به امور گرافیکی هستید، این برنامه با ابزار‌های فوق‌العاده ای که در اختیار شما قرار می‌دهد، روح پیکاسو را در وجودتان خواهد دمید و به شما این امکان را می‌دهد تا آثاری بی نظیر را در آیپد خود خلق نمایید.
قیمت : رایگان / دانلود از اپ استور

بهترین بازی : The Room

the-room.jpg

اگر دنبال به چالش کشیدن ذهن خود هستید، اگر سایر بازی‌های پازلی به نظرتان بچه بازی می‌آید، The Room همان گزینه ای است که به دنبال آن می‌گردید. معماهای این بازی در کنار گرافیک سه بعدی و جزییات فوق‌العاده اش ، مجموعه ای بی نظیر را تشکیل داده اند که ذهن شما را تا ساعت ها درگیر خود خواهد کرد.
قیمت : ۱.۹۹ دلار / دانلود از اپ استور

با تقدیر از : Walking Mars

walking mars.jpg

در سال ۲۰۹۷ سرانجام علائم حیات در مریخ کشف می‌شود و شما به عنوان اولین انسان به آن سیاره فرستاده می‌شوید. در این بازی باید با آدم فضایی‌ها محشور شوید و تمام نکات اکوسیستم آن‌ها را متوجه شوید. در آخر این شما هستید که برای مهاجرت زمینی‌ها به فضا تصمیم خواهید گرفت. عجله کنید، زمین در حال نابود شدن است.
قیمت : ۴.۹۹ دلار / دانلود از اپ استور

محصولات دنیای بعد از PCphotoshoptouch.png Adobe Photoshop Touch : سلطان کارهای گرافیکی از کامپیوتر این بار به گجت‌های همراه آمده است تا نقشی در دنیای Post PC ایفا نماید. اگر می‌خواهید با قابلیت این اپلیکیشن بیشتر آشنا شوید، مطلب معرفی این برنامه در صبا آسا را از دست ندهید.
قیمت : ۹.۹۹ دلار / دانلود از اپ استور

vjay.png Vjay : یکی از حرفه‌ای ترین و کامل‌ترین برنامه هایی که برای ویرایش ویدیو می‌توانید در اپ استور پیدا کنید. این اپلیکیشن کنترل کاملی را بر روی ویدیو ها در اختیار شما قرار می‌دهد و به اطمینان می‌دهد که بر روی تک تک ثانیه ها و صدای ویدیو تسلط خواهید داشت.
قیمت : ۹.۹۹ دلار / دانلود از اپ استور

بازی‌هایی با سبک متفاوتvirusss.png Tentacles : یک دانشمند دیوانه در اثر سهل انگاری ویروسی را به خود تزریق می‌کند، در این بازی شما باید در نقش ویروس ظاهر شوید؛ به اجزای مختلف بدن سر بزنید و با سیستم‌های دفاعی مبارزه کنید.
قیمت : ۰.۹۹ دلار / دانلود از اپ استور

beat-sneak.png Beat Sneak Bandit : وقتی که همه ساعت‌های دنیا توسط دوک Clockface ربوده شده اند، همه جا به هرج و مرج کشیده شده است. اکنون امید همه به شماست که بار دیگر این ساعت‌ها را از دوک دیوانه و قصرش بدزدید. در این بازی تمام حرکات باید به صورت ریتمیک صورت گیرد، در غیر این صورت نیرو‌های امنیتی شما را شناسایی خواهند کرد.
قیمت : ۲.۹۹ دلار / دانلود از اپ استور

شما می‌توانید برای مشاهده کامل لیست برترین اپلیکیشن‌های سال ۲۰۱۲ اپل، این لینک را به کمک آیتونز خود باز نمایید. راستی شما در یک سال گذشته به چه اپلیکیشن‌هایی مدال می‌دهید ؟


مطالب مشابه با این مطلب
برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید