close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

دانلود Kelk 2010 – نرم افزار کلک خطاطی و خوشنویسی

تبلیغات شما

دانلود Kelk 2010 – نرم افزار کلک خطاطی و خوشنویسی

5730 بار

بازدید

شنبه 18 آبان 1387

 

 

دانلود Kelk 2010

نرم افزار کلک برای خطاطی و خوشنویسی

 

Kelk کلک نرم افزار پرمحتوا و قدرتمندی برای طراحی ، خطاطی و خوشنویسی می باشد. همواره ایرانیان ذوق بسیاری در زمینه خطاطی و خوشنویسی داشته اند و همواره به این خاطر در دنیا شناخته شده هستند. نرم افزار Kelk 2010 یکی از بهترین ابزارها در زمینه خطاطی و خوشنویسی می باشد که امکانات گسترده ای را برای کاربرانش فراهم می کند, همچنین دارای فونت های زیبا و سبک های خوشنویسی جذابی می باشد که مطمئنا برای هر کسی جذاب خواهد بود.

برای انجام کارهای گرافیکی و طراحی وب استفاده از برنامه‌های خوشنویسی واجب است، ازجمله این برنامه ها می‌توان به کلک، میرعماد، خوشنویس و مریم اشاره کرد. اما در بین این نرم‌افزارها برنامه کلک ۲۰۰۰ بیشترین کاربرد را داراست و بیشتر به درد طرحهایی با متون کوتاه و حالتهای گرافیکی خاص می‌خورد. از کارکردهای این برنامه به تصویر زیر می‌توان اشاره کرد.

Kelk 2000 Full | Size: 9.5 MB | Direct Link

 

 دانلود با لینک مستقیم و حجم ۹٫۵ مگابایت لینک کمکی
 پسورد فایل: www.3sotdownload.com

راهنمای نصب: (دقیقا به روش زیر عمل کنید)
در پوشه اصلی فایل Kelk2000 Setup.exe را اجرا کنید . در ابتدای کار احتیـاج به کد ورود دارد کـه داخل فایـل Serial Number.txt در همـان محل موجـود است (۱۴۳۲۰۰۰۰۱۰۰۴۴) . بعد از نصب پیغام ریستارت را Cancel کنید و فایل Kelk2000 XP Patch.exe را اجرا کنید . حتما! قبل از ریستارت این فایل را اجرا کنید چون ممکن است ویندوزتان بالا نیاید. بعد از نصب فایل دوم سیستمتان را ریستارت کنید . حالا برنامه را باز کنید، در همان ابتدا کلید ENTER را بفشارید تا وارد قسمت رجیستر برنامه شوید. سپس کدی که در قسمت بالای آن نوشته شده دقیقاً کپی کنید ، فایل Kelk2000KG.exe را واقع در پوشه Crack اجرا کنید و همان کد کپی شده را در قسمت خالی Site Code : پیست Paste کنید و روی دکمه Site Key کلیک کنید و کد بدست آمده را در پنجره اصلی برنامه کلک Paste کنید و دکمه Validate را بزنید .به این تریتیب برنامه رجیستر می‌شود. در غیر اینصورت برنامه به صورت ۳ روزه ادامه می‌یابد

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید