close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

پگاه آهنگرانی: سیکل داشتم، تازه دیپلم گرفتم!

تبلیغات شما

پگاه آهنگرانی: سیکل داشتم، تازه دیپلم گرفتم!

173 بار

بازدید

پنجشنبه 18 مهر 1392
گاه آهنگرانی
پگاه آهنگرانی این روزها تجربه های تازه ای را پشت سر می گذارد.....

گاه آهنگرانی
پگاه آهنگرانی این روزها تجربه های تازه ای را پشت سر می گذارد.....

پگاه آهنگرانی این روزها تجربه های تازه ای را پشت سر می گذارد.
فارس از یک نشست در جشنواره اصفهان گزارش داد: پگاه آهنگرانی در پاسخ به این سوال که بازیگری چه چیزی را به شخصیت شما اضافه کرده است، توضیح داد: خیلی چیزها و شاید بسیاری از این‌ چیزها اصلا خوب نبود و زمان برد و طول کشید که بفهمم که خبری هم نیست. بعد از نمایش «دختری با کفش‌های کتانی» همه مردم من را می‌شناختند و این موج که به یک باره ایجاد شد برای من بسیار ترسناک بود! مثلا همیشه از هنرستان پیاده به خانه می‌آمدم اما بعد از نمایش این فیلم، دیگر این کار برایم سخت شده بود چون همه من را می‌شناختند و شاید باورتان نشود یک سال مردود شدم و مدتی هم ترک تحصیل کردم... تا همین چند سال پیش که احساس کردم خیلی بد است که مدرک تحصیلی آدم در حد سیکل باشد به همین دلیل رفتم دیپلم گرفتم! فکر می‌کردم چون شخصیت معروفی هستم چه احتیاجی به درس‌خواندن دارم!

وی تأکید کرد: به یقین اگر «دختری با کفش‌های کتانی» را بازی نمی‌کردم، شخصیت کنونی‌ام را نداشتم و شاید بی‌پول‌تر و آرام‌تر بودم.

و از سوی دیگر شبکه ایران گزارش داد: پگاه آهنگرانی امسال نه به عنوان بازیگر که به عنوان خبرنگار به جشنواره کودک آمده بود؛ بله، درست شنیدید، پگاه به عنوان خبرنگار روزنامه «نشاط» به جشنواره آمده بود و اتفاقا تا می توانست با همکاران سینمایی خود گفتگو گرفته و با آنها گپ می زد تا احیانا در نشریه متبوعش از آنها استفاده کند.

مطالب مشابه با این مطلب
برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید