close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

قهرمانی رافائل‌ نادال در تنیس آزاد آمریکا

تبلیغات شما

قهرمانی رافائل‌ نادال در تنیس آزاد آمریکا

214 بار

بازدید

سه شنبه 19 شهريور 1392
رافائل‌ نادال
رافائل نادال با غلبه بر نوواک جوکوویچ فاتح رقابت‌های تنیس آزاد آمریکا شد.
رافائل‌ نادال
رافائل نادال با غلبه بر نوواک جوکوویچ فاتح رقابت‌های تنیس آزاد آمریکا شد.

 دیدار نهایی رقابت‌های تنیس آزاد آمریکا روز گذشته بین "نوواک جوکویچ" نفر نخست رده‌بندی جهان و "رافائل نادال" نفر دوم جهان برگزار شد که در پایان تنیسور اسپانیایی موفق شد با نتیجه 3 بر یک برابر نوواک جوکویچ به پیروزی برسد و یک قهرمانی دیگر به کارنامه پرافتخارش اضافه کند.

رافائل نادال در این دیدار موفق شد در ست نخست با نتیجه 6 بر2 به پیروزی برسد اما تنیسور صربستانی موفق شد در ست دوم مسابقه عملکرد بد خود در ست نخست را جبران کند و با نتیجه 6 بر 3 از سد نادال بگذرد. تنیسور اسپانیایی موفق شد در ست‌های سوم و چهارم به ترتیب با امتیاز‌های 6 بر 4 و 6 بر یک از سد نوواک جوکویچ بگذرد و به قهرمانی در این رقابت‌ها دست یابد.

این قهرمانی سیزدهمین قهرمانی رافائل نادال بود که در ماه فوریه پس از 7 ماه مصدومیت از ناحیه زانو به دنیای تنیس برگشت. او اکنون یک قهرمانی کمتر از "پیت سمپراس" و چهار قهرمانی کمتر از "روجر فدرر" سوئیسی دارد.

رافائل نادال پس از کسب قهرمانی در تنیس آزاد آمریکا در نشست خبری پس از مسابقه گفت: امروز روز بسیار خاصی برای من بود. این قهرمانی خیلی برای من ارزش داشت . بازی برابر نواک جوکوویچ همیشه سخت و دشوار است. هیچکس‌ مانند او بازی من را محدود نمی‌کند. زمانی که دوران مصدومیتم را پشت سر می‌گذاشتم فکر‌نمی‌کردم چنین بازگشتی داشته باشم. در واقع این قهرمانی بیش از چیزی بود که انتظارش را داشتم. به نظرم کمی هم خوش شانس بودم که توانستم بازگشت خوبی پس از دوران مصدومیتم داشته باشم.

نواک جوکویچ نیز پس از شکست برابر رافائل نادال در دیدار نهایی تنیس آزاد آمریکا گفت: نادال عملکرد بسیار خوبی داشت. او قطعا شایسته قهرمانی در این مسابقات بود. از اینکه در این دیدار شکست خوردم خیلی ناامید شدم.

 از جمله تماشاگران ویژه این مسابقه "دیوید بکام" و "لئوناردو دی‌کاپریو" بودند .

مطالب مشابه با این مطلب
برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید