close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

انتشار نخستین عکس پسر ادل

تبلیغات شما

انتشار نخستین عکس پسر ادل

209 بار

بازدید

سه شنبه 26 شهريور 1392

ستاره های هالیوود51 انتشار نخستین عکس پسر ادل

بعد از مدت ها نخستین عکس پسز ادل خواننده مشهور هالیوودی لو رفت و منتشر شد.عکس او را در ادامه مشاهده کنید…..

ستاره های هالیوود51 انتشار نخستین عکس پسر ادل

بعد از مدت ها نخستین عکس پسز ادل خواننده مشهور هالیوودی لو رفت و منتشر شد.عکس او را در ادامه مشاهده کنید…..

بعد از گذشت ماه ها از بدنیا امدن فرزند ادله و پنهان کردنش از رسانه ها، زمانیکه ادله کودکش را برای گردش به یک باغ وحش پارک مرکزی برده بود عکس کودکش لو رفت و به سرعت در رسانه ها منتشر شد.

این خواننده محبوب و مشهور ۲۵ ساله که برنده بهترین موسیقی فیلم اسکار ۲۰۱۳ نیز شده است ، سرانجام پس از ماه ها پنهان کردن فرزندش از رسانه ها تصویر فرزندش در رسانه ها منتشر شد.
ادل و پسر کوچکش “انجلو” بیش از یک ساعت را صرف دیدن از ببرها، خرس های قطبی، پنگوئن ها و دیگر پرندگان و حیوانات باغ وحش کردند.
ادل در زندگی خصوصی و خانوادگی اش مشکلات بسیاری با پدرش دارد. پدر ادل “مارک ایوانز” نام دارد و ۵۱ ساله است ، وقتی که دخترش در سنین کودکی بود از زندگی او و مادرش بیرون رفت ، وی هم اکنون دچار سرطان روده است و از این می ترسد که هرگز نتواند نوه ۱۰ ماهه اش انجلو جیمز را ببیند. چرا که ادل به او اجازه دیدن او و فرزندش را نمی دهد.

ادل 300x194 انتشار نخستین عکس پسر ادل

پزشکان تا کنون ۱۱ تومور خطرناک را از روده و شکم “مارک” خارج کردند و در حال حاضر او منتظر جواب آزمایشات خود است که آیا سرطان از پیشروی بازایستاده است یا خیر.
ادل که دارایی او را ۳۵ میلیون پوند برآورد کرده اند، از دو سال پیش که ایوانز در یک مصاحبه درباره گذشته ادل بدون اجازه با رسانه ها گفتگو کرد ، دیگر با او صحبت نمی کند.
مارک ایوانز در سال ۱۹۹۱ و هنگامی که ادل تنها ۳ سال داشت، او و مادرش پنی آدکینز ۴۴ ساله را بدون گذاشتن هیچ پولی رها کرد و مادرش با سختی او را بزرگ کرد.
مارک به دلیل از دست دادن پدر ۵۷ ساله اش بر اثر سرطان روده، تبدیل به یک دائم الخمر شده بود و تصدیق می کند که پدر بسیار بدی برای ادل بوده و هنگام نیاز کنارش نبوده است.

ادل1 300x226 انتشار نخستین عکس پسر ادل

آن دو در سنین جوانی ادل دوباره به هم نزدیک شدند و او در زمان تعطیلات دانشگاه اوقاتش را با پدرش می گذراند. ولی مارک اظهار دارد که ادل به او گفته گناه دائم الخمری و ترک کردن خانواده را بخشیده ولی مصاحبه سال ۲۰۱۱ و افشا گذشته خانوادگی شان را هرگز نمی بخشد.
ایوانز ادعا دارد که هرگز دست از تلاش برای برقراری ارتباط مجدد با دخترش دست برنمی دارد و هر ماه برای او نامه نوشته و هر ازگاه با مدیران کاری او صحبت می کند تا بالاخره او عذرخواهی اش را بپذیرد و با او آشتی کند.

منبع:پرداد


مطالب مشابه با این مطلب
برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید