close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

نظر رئیس پلیس کشور در مورد فیس بوک وزرا

تبلیغات شما

نظر رئیس پلیس کشور در مورد فیس بوک وزرا

179 بار

بازدید

یکشنبه 24 شهريور 1392
نظر رئیس پلیس کشور
رئیس پلیس کشور گفت: متاسفانه برخی از دستگاهها از فیس بوک به عنوان ارتباط با مخاطب بیرونی استفاده می کنند که این تنها یک توجیه است و مجوز قانونی در این رابطه وجود ندارد.
نظر رئیس پلیس کشور
رئیس پلیس کشور گفت: متاسفانه برخی از دستگاهها از فیس بوک به عنوان ارتباط با مخاطب بیرونی استفاده می کنند که این تنها یک توجیه است و مجوز قانونی در این رابطه وجود ندارد.

سردار احمدی مقدم  مبنی بر اینکه نظر پلیس در خصوص رفع فیلتر فیس بوک چیست؟ گفت: کمیسیون های ویژه ای در شورای عالی فضای مجازی وجود دارند که به این موضوع رسیدگی می‌کنند، البته از همه اظهارنظرها تاکنون این گونه برداشت می شود که تغییر نظری در مورد رفع فیلتر فیس بوک نداریم. متاسفانه برخی از دستگاهها از فیس بوک به عنوان ارتباط با مخاطب بیرونی استفاده می کنند که این تنها یک توجیه است و مجوز قانونی در این رابطه وجود ندارد.

احمدی مقدم ادامه داد: البته ممکن است در جلسه اول شورای عالی فضای مجازی که با حضور روحانی برگزار می شود، این موضوع طرح و بررسی شود، اما تاکنون مقررات تغییر نکرده است و ما از برخی وزرا و مقامات انتظار داریم همانند مردم رفتار کنند.

وی با اشاره به تمهیدات پلیس برای بازگشایی مدارس افزود: پلیس اقدامات خود را در حوزه ترافیک و امنیت انجام می دهد و نباید انتظار داشت حضور نیروی انتظامی موجب روانی ترافیک شود؛ چراکه در روزهای اول به دلیل ناهماهنگی های سرویس مدارس والدین خودشان فرزندان را به مدرسه منتقل می کنند که همین عامل باعث افزایش 20 تا 30 درصدی ترافیک می شود. ضمن اینکه تعدادی از هموطنان در سفر هستند و پس از بازگشت نیز شاهد افزایش ترافیک خواهیم بود.

رئیس پلیس کشور در خصوص آخرین اقدامات انجام شده برای پیگیری حادثه تصادف دو اتوبوس اسکانایا در اتوبان تهران- قم گفت: جلسات رسیدگی به این حادثه در دولت و مجلس در حال برگزاری است و سردار مومنی رئیس پلیس راهور نیز در جلسه ای با وزرا شرکت کرده است، البته این موضوع نادرست است که یک حادثه را که نادر است، بزرگ کنیم، باید از این حوادث عبرت بگیریم و این مصیبت را به یک فرصت تبدیل کنیم.

وی افزود: این حادثه فقط بخاطر نقص باطری و ترکیدگی لاستیک نبوده، بلکه چندین عامل دیگر نیز از جمله مسائل استاندارد در آن دخیل است، باید برخی مقررات اصلاح شود و سامانه کنترل آنلاین کنترل تردد خودروها فعال شوند تا شرکت ها، پلیس و سازمان حمل و نقل جاده ای بتوانند کنترل های لازم را داشته باشند، در همفکری که با رئیس پلیس راهور داشتیم 10 مورد از این موارد که می تواند در قوانین و مقررات ما را صاحب فرصت کند، شناسایی شد.

مطالب مشابه با این مطلب
برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید