close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

ورود ایران به نسل چهارم فناوری دفاعی/ هشدار فرمانده کل سپاه به آمریکا

تبلیغات شما

ورود ایران به نسل چهارم فناوری دفاعی/ هشدار فرمانده کل سپاه به آمریکا

221 بار

بازدید

جمعه 15 شهريور 1392
هشدار فرمانده کل سپاه به آمریکا، نهایی شدن زیرسیستم‌های "باور 373"، جزئیات متحرک‌سازی سامانه S200،مین ریزی خط سوریه و... .
مهم‌ترین اخبار این حوزه در هفته‌ای که گذشت به شرح زیر است:  
 
کدام ماهواره‌بر موجب نگرانی اسرائیل شد؟/ یوزی رابین: توان ایران برای ارسال ماهواره جاسوسی به فضا

توسعه قابلیت‌های هوا و فضای ایران نگرانی مقامات غربی و رژیم صهیونیستی را برانگیخته است.
 
دافوس تدبیرگاه نیروهای مسلح است

مشاور عالی فرمانده ارتش، دانشگاه جنگ ارتش را تدبیرگاه نیروهای مسلح دانست و گفت: دافوس در دهه اخیر با حضور فرماندهان و اساتید جدید رشد فزاینده‌ای داشته است.
 
دافوس در تحولات منطقه نگاه تاکتیکی، عملیاتی و راهبردی دارد

رئیس دانشگاه جنگ ارتش جمهوری اسلامی گفت: تأثیرگذاری دافوس بر دانشجویان میهمان بسیار بیشتر از تأثیرپذیری دانشجویان ما در خارج از کشور بوده و دلیل آن هم آموزه‌های هشت سال دفاع مقدس است...به ادامه مطلب بروید...
هشدار فرمانده کل سپاه به آمریکا، نهایی شدن زیرسیستم‌های "باور 373"، جزئیات متحرک‌سازی سامانه S200،مین ریزی خط سوریه و... .
مهم‌ترین اخبار این حوزه در هفته‌ای که گذشت به شرح زیر است:  
 
کدام ماهواره‌بر موجب نگرانی اسرائیل شد؟/ یوزی رابین: توان ایران برای ارسال ماهواره جاسوسی به فضا

توسعه قابلیت‌های هوا و فضای ایران نگرانی مقامات غربی و رژیم صهیونیستی را برانگیخته است.
 
دافوس تدبیرگاه نیروهای مسلح است

مشاور عالی فرمانده ارتش، دانشگاه جنگ ارتش را تدبیرگاه نیروهای مسلح دانست و گفت: دافوس در دهه اخیر با حضور فرماندهان و اساتید جدید رشد فزاینده‌ای داشته است.
 
دافوس در تحولات منطقه نگاه تاکتیکی، عملیاتی و راهبردی دارد

رئیس دانشگاه جنگ ارتش جمهوری اسلامی گفت: تأثیرگذاری دافوس بر دانشجویان میهمان بسیار بیشتر از تأثیرپذیری دانشجویان ما در خارج از کشور بوده و دلیل آن هم آموزه‌های هشت سال دفاع مقدس است.
 
برگزاری رزمایش قرارگاه پدافند هوایی در اواخر مهر/ شناسایی هواپیماهای پنهان‌كار در خارج از مرزهای کشور

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: رزمایش بزرگ و سراسری و مشترکی را در نیمه دوم سال جاری اواخر مهر و نیمه اول آبان خواهیم داشت که اهداف و تاکتیک‌های جدید و گستردگی بیشتری نسبت به رزمایش مدافعان آسمان ولایت 4 دارد.

جنایات سلفی‌ها به دلیل فراموش کردن انسانیت است

معاون اول قوه قضاییه گفت: ابزار شناخت انسان، چشم، گوش و دل اوست و اگر کسی این ابزار را با خاموش کردن نور درونی خود تعطیل کند علاوه بر فراموش کردن خدا خود را نیز فراموش می کند که جنایات سلفی‌ها به واسطه همین فراموش کردن انسانیت خویش است.

وارد نسل چهارم فناوری دفاعی شده‌ایم/درخواست نیروهای مسلح برای تولید سلاح‌های جدید

جانشین وزیر دفاع از درخواست نیروهای مسلح برای تولید سلاح‌های جدید خبر داد و گفت: وارد نسل چهارم فناوری دفاعی شده‌ایم.

امیر سرتیپ شهلایی معاون سرمایه انسانی وزارت دفاع ‌شد

طي حكمي از سوي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، امیر سرتيپ منصور شهلایی ‌به عنوان معاون سرمایه انسانی وزارت دفاع منصوب و از خدمات سردار سرتیپ پاسدار میراحمدی تقدير شد.‌‌

مكر و كيد دشمن هيچ‌گاه تمام‌شدني نيست

امير‌سرتيپ فرزاد اسماعيلي، فرمانده قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبيا(ص) ارتش جمهوري اسلامي ايران به‌ مناسبت دهم شهريور سالروز تشكيل اين قرارگاه پيامي صادر‌كرد.

طلایی‌نیک معاون «حقوقی و امور مجلس» وزارت دفاع شد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طی حکمی معاونت‌های «حقوقی و امور مجلس» این وزارتخانه را منصوب کرد.

باید پدافند هوایی را برای تهدیدات 5 سال آینده آماده کنیم

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) گفت: امروز پدافند هوایی همزمان با تهدیدهای نوین حرکتی رو به جلو دارد و آنچه که پیرامون ما اتفاق می‌افتد نشان می‌دهد که ما باید نه تنها در مقابل تهدیدات روز بلکه برای 5 سال آینده پدافند هوایی را آماده کنیم.

دستاوردهای پدافند هوایی ایران پیام‌آور صلح و آرامش برای منطقه است

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: همه دستاوردهای پدافند هوایی برای ارتقا و توانمندی کشورمان در بحث دفاعی و بازدارندگی و نیز یک پیام صلح و دوستی و آرامش برای منطقه است.

"عملیات کربلای 2" چه آثاری بر جای گذاشت؟

عمليات کربلاي ۲ در ۱۰ شهريور ۱۳۶۵ در منطقه حاج عمران، با شرکت يک تيپ از لشکر ۱۰ سيدالشهدا(ع) و تيپ ۹ بدر، ۱۲ قائم، ۲۱ امام رضا، ۱۰۵ قدس، ۱۵۵ شهدا که در مجموع به استعداد ۲۸ گردان از سپاه انجام شد.

واکنش‌ها به مداخله نظامی آمریکا فراتر از مرزهای سوریه خواهد بود

فرمانده کل سپاه گفت: تصور آمریکا از توانایی محدودسازی مداخلهٔ نظامی در سوریه توهمی بیش نیست، واکنش‌ها فراتر از مرزهای سوریه خواهد بود.

زیرسیستم‌های "باور 373" نهایی شد/ جزئیات متحرک‌سازی سامانه S200

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: زیرسیستم‌های باور 373 تقریباً نهایی شده و تست‌های فنی و عملیاتی قسمت‌های درون سیستمی آن در سال جاری انجام خواهد شد.

"سوریه" تصمیم گرفته بماند و متجاوزان را با شکست بدرقه كند/ خط سوریه مین‌ریزی شده است

تهديدهای اخير آمريکا برای حمله به سوريه، هشدارهای روسيه به آمريکا و موضع جمهوری اسلامی ايران در خصوص تهديدهای اخير آمريکا از جمله موضوعاتی است که معاون ستاد کل نيروهای مسلح در اين مصاحبه به تشريح آن پرداخته است.

رونمایی از دستاوردهای جدید ارتش در هفته دفاع مقدس/ رصد تحولات منطقه‌ای و جهانی توسط اداره اطلاعات ارتش

جانشین معاون هماهنگ‌کننده ارتش از رصد تحولات منطقه‌ای و جهانی توسط اداره اطلاعات ارتش خبر داد و گفت: با بهره‌گیری از اندیشمندان دانشگاهی خود در هر یک از روزهای هفته دفاع مقدس از یک دستاورد جدید ارتش رونمایی خواهد شد.

شهید "حاج بصیر" نماد مظلومیت رزمندگان شجاع شمال کشور

شهيد حاج حسين بصير از جانشينی گروهان، مسئوليتش را در لشکر ۲۵ کربلا شروع کرد تا به فرماندهی تيپ يکم رسيد و در عمليات کربلای ۱۰ به قائم مقامی لشکر منصوب شد و سرانجام حاج بصير منتظر در شامگاه دوم ارديبهشت سال ۱۳۶۶ در عمليات کربلای ۱۰ از قله‌های ماووت عراق به اوج آسمان پر کشيد.

کدام پایگاه‌های نظامی اسراییل در تیررس سوریه قرار دارند؟ + مختصات پايگاه‌ها

ارتش سوریه با موشک‌هایی که در اختیار دارد، می‌تواند بسیاری از اهداف نظامی مانند کارخانه‌های اسلحه‌سازی، مخازن آمونیاک، پایگاه‌های هوایی و راکتورهای هسته‌ای رژیم صهیونیستی را مورد اصابت قرار دهد.

بی اعتنایی آمریکا به هشدارهای 8 ماه پیش ایران درباره ورود محموله گاز سارین به سوریه

وزیر دفاع گفت: نیروهای مسلح آمریکا در حال حاضر قابلیت عملیاتی لازم برای استفاده از نیروی نظامی و ایجاد موازنه استراتژیک در سوریه را ندارند.

چرا ماهواره‌بر صلح آمیز ایران خشم غرب را برانگیخت؟

پروژه ماهواره‌بر"سفیر" کاملاً صلح آمیز است، اما کشورهای بیگانه طاقت دیدن موفقیت‌های ایران اسلامی را ندارند.

عرصه بر قدرت‌های دریایی بزرگ تنگ شده است/ تغییر رویکرد استکبار جهانی در منطقه اقیانوس هند

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: مرکز ثقل دریایی جهان از سایر مناطق دریایی به منطقه اقیانوس هند و اقیانوس آرام منتقل شده و قدرت‌های نوظهور دریایی مانند هند، چین و ایران عرصه را برای قدرت‌های دریایی بزرگ که پیش‌تر یکه‌تاز آب‌های آزاد جهان بودند تنگ کرده‌اند.

نصب جدیدترین رادار دریایی آرایه فازی برد بلند بر روی ناوشکن‌های نیروی دریایی

رئیس جهاد خودکفایی نیروی دریایی ارتش از نصب جدیدترین رادار دریایی آرایه‌فازی بردبلند با نام "عصر" بر روی برخی ناوهای این نیرو خبر داد.

سوريه پيروز جنگ با آمريكا خواهد بود/مسئله اصلي ما آزادي فلسطين است

سفير سوريه در همايش سوريه سنگر مقاومت در خصوص آينده جنگ احتمالي با آمريكا گفت: ما پيروز اين جنگ خواهيم بود و مردم سوريه با تكيه بر تجربه پيروزمندانه لبنان در جنگ سي و سه روزه و جان‌فشاني بسيار آمريكا را به شكست خواهند كشيد.

اخطار جمهوری اسلامی به سلطه‌گران/سوریه به گورستان متجاوزان تبدیل خواهد شد

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در همایش سوریه سنگر مقاومت گفت: ملت و نظام سوریه از سرزمین خود که سنگر مقاومت است شرافتمندانه دفاع می‌کند و سرزمین خود را به گورستان متجاوزان تبدیل خواهد کرد.

وقتی که امام رضا(ع) ضامن "شهید کشوری" شد

شهید امیر سرتیپ خلبان احمد کشوری ۱۸ آذر ماه ۱۳۵۹ در حالی که از مأموریتی بسیار دشوار پیروز باز می‌گشت، در منطقه میمک هدف حمله یک فروند میراژ عراقی قرار گرفت و به شهادت رسید.

"سوخوی روسی" یا"F-35 آمریکایی"، کدام یک در نبرد احتمالی مدیترانه دست بالا را خواهد داشت؟

در صورت وقوع جنگ احتمالی و حمله غرب به سوریه، سوخوی 35 روسی و F-35 آمریکایی نقش بسزایی در تعیین برنده جنگ هوایی ایفا خواهند کرد.

سوریه مسلخی جهنمی برای دشمنان مقاومت است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اقدام اخیر رژیم صهیونیستی در شلیک دو موشک به مدیترانه تاکید کرد: این رخداد تحریک‌آمیز نشانه‌ای دیگر از این حقیقت است که اشغالگران قدس آتش‌افروز منطقه هستند.

مطالب مشابه با این مطلب
برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید