close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

تابستان را با این بازی‌ها با پایان برسانید

تبلیغات شما

تابستان را با این بازی‌ها با پایان برسانید

278 بار

بازدید

پنجشنبه 07 شهريور 1392

با توجه به کم بودن بازی هایی که این روزها در بازار هستند و درحالی که تابستان نفس های اخرش را می کشد تصمبم گرفتیم تا به معرفي اجمالي بازي‌هايي که عرضه آن‌ها در شهريور 1392 قطعي شده است، بپردازيم.

با توجه به کم بودن بازی هایی که این روزها در بازار هستند و درحالی که تابستان نفس های اخرش را می کشد تصمبم گرفتیم تا به معرفي اجمالي بازي‌هايي که عرضه آن‌ها در شهريور 1392 قطعي شده است، بپردازيم.
 به گزارش باشگاه خبرنگاران، عرضه بازي‌هاي اين ماه از ديروز آغاز شده است، به طوري که در اين روز عناويني مانند Castlevania: Lords of Shadow براي ويندوز، Killer is Dead براي PS3 و Xbox 360 ، بازي Lost Planet 3 براي ويندوز، PS3 و Xbox 360 منتشر شده‌اند. امروز هم شاهد عرضه رسمي Brothers: A Tale of Two Sons براي ويندوز بوديم.

Lost Planet 3 بازي بسيار پر هزينه Capcom يکي از شاخص‌ترين بازي‌هاي عرضه شده در شهريور ماه امسال محسوب مي‌شود. در حالي که نسخه‌هاي پيشين اين بازي در حد بازي‌هاي متوسط باقي ماندند، اين بار Capcom تمام توان خود را به کار بسته است تا اين بازي شوتر سوم شخص، به موفقيت دست يابد.


فردا دارندگان رايانه‌هاي مکينتاشي مي‌توانند بازي موفق و خوش امتياز BioShock Infinite را به همراه تمام DLCهايش براي رايانه خود تهيه کنند.

دارندگان Xbox 360 و PS3 که سه سال پيش عنوان Arcania: Gothic 4 را در ويندوز تجربه نکرده‌اند، روز جمعه مي‌توانند اين بازي به روز رساني شده را براي کنسول خود تهيه کنند. اين بازي يک عنوان اکشن – نقش‌آفريني است. در همين روز Painkiller: Hell & Damnation نيز براي اين دو کنسول به بازار مي‌آيد، در حالي که نسخه ويندوزي آن سال پيش عرضه شده بود. براي PCبازها نيز عنوان War for the Overworld براي اجرا در ويندوز، لينوکس و مکينتاش به عرضه عمومي گذاشته مي‌شود. اين بازي يک بازي استراتژيک بلادرنگ است.

در دوازدهم شهريور ماه عنوان شگفت‌انگيز Total War: Rome II براي اجرا در ويندوز به عرضه عمومي گذاشته خواهد شد. اين بازي که مي‌تواند بهترين بازي اين ماه يا حتي بهترين بازي سال باشد، يک استراتژي نوبتي است که در ادامه عنوان فوق موفق Rome ساخته شده است.

علاقه‌مندان به بازي‌هاي شرکت بليزارد مي‌توانند در همين روز عنوان Diablo III را براي اجرا در PS3 و Xbox 360 تهيه کنند. در حالي که چند ماهي نيز از برداشته شدن تحريم‌هاي اين شرکت عليه بازيکنان ايراني مي‌گذرد.

Rayman Legends عنوان ديگري است که در اين روز براي علاقه‌مندان به سبک پلتفورمر براي اجرا در کنسول‌هاي Wii U ،Xbox 360 ،PS3 ،Vita و ويندوز عرضه مي‌شود. اين بازي يک بازي کارتوني است و طرفداران بسياري در سراسر جهان دارد.


در 13 شهريور ماه بازي کلاسيک Castle of Illusion Starring Mickey Mouse براي اجرا در ويندوز عرضه مي‌شود. اين بازي 2 و نيم بعدي، دوباره‌سازي عنواني کلاسيک است که 23 سال پيش توسط شرکت سگا ساخته شده بود و در آن زمان موفقيت بسيار زيادي به دست آورده بود. در آينده نسخه‌هاي Xbox 360 و PS3 اين بازي نيز به عرضه عمومي گذاشته مي‌شوند.

علاقه‌مندان به بازي‌هاي ژانر وحشت مي‌توانند عنوان Amnesia: A Machine for Pigs را در 19 شهريور ما براي اجرا در ويندوز، لينوکس و مکينتاش تهيه کنند. اين بازي در ادامه نسخه پيشين اين مجموعه و در سبک تلاش براي بقا ساخته شده است. نسخه پيشين اين بازي عنوان ترسناک‌ترين بازي طول تاريخ را از بسياري از مجلات و سايت‌هاي شناخته شده بازي دريافت کرده بود، اگر چه سازنده بازي معتقد است نسخه جديد، از قبلي ترسناک‌تر است.

بازي DuckTales: Remastered دومين عنوان کلاسيکي است که باز از 23 سال پيش به عالم بازي‌هاي امروزي بازگشته است. اين بازي نيز يک عنوان پلتفورمر با گرافيک 2 و نيم بعدي است. نسخه‌هاي Xbox 360 ،Wii U و PS3 اين بازي 5 ماه پيش عرضه شده‌اند و اينک ويندوز نيز ميزبان اين نسخه جديد خواهد بود.

مطالب مشابه با این مطلب
برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید